Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 11 2022 01:43

Citroen DS4 2.0 HDI sportchic

Publikuar: Gush 11 01:43
Shikime: 650
Citroen Ds4 SportChic
2.0 HDI 163ps
2011/2012
6 shpejtesi
Bi-xenon
Lleda para dhe mrapa
Sezor parkingu para dhe mrapa
Ulese me nxemje
Ulese me masazh
Ulese memorie
Navigacion
Ulese lekure
Xhamat e mram te erresuar fabrkisht
Acc
Fellne 18"
Tempomat
Board computer
Etj etj

Mundesi shitje permes bankes me kredi
0038344182577
Përshkrimi i linkut

Auto Dukagjini

Auto Dukagjini 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

zona industriale veternik

0038344182577

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione