Shitet citroen jumpu pikap

2 250 EUR

2 650 EUR

Shitet nga: Ylli 07 Jan 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Citroën
Modeli
Jumpy
Shitet citroen jumpy 2.0 2004 vetura e sapo ardhur nga gjermania ka 4 gomat dimrit te gjitha serviset e bera dhe rypin dhemezor 157000 km te kaluara dora e par pa dogan
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione