Publikuar: Gush 09 2022 03:02

Shitet Citroen C4 Picasso 1.6 HDI Automatik 2012 me Dogan

Publikuar: Gush 09 03:02
Shikime: 986
Shitet Citroen C4 Picasso 1.6 Diesel Automatik i vitit 2012 me fuqi motorike 120 PS vetem me Dogan t’paguar importuar nga Zvicrra me full paisje dhe gjendje perfekte 043 702 706 dhe 044 605 956 Auto ELSA
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione