Publikuar: Mar 14 2022 11:37

Shitet diahatsu sirion 1.3 4WD

EUR

Publikuar: Mar 14 11:37
Shikime: 2
Shitet vetura diahatsu sirion 1.3 benxin 4WD. Vetura eshte 4x4, ne gjendje perfekte, regjistrim deri ne janar 2023. Kilometra te kaluara 205000. Motori eshte ne gjendje shume te mire, motori eshte me zingjire, ule filtera, frejt te gjitha te nderruara. Goma te dimrit dhe te veres, senzor mbrapa, klima funksionale. Vetura nuk ka nevoj per asnje investim.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
044105066

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione