Publikuar: Pri 23 2017 01:52

shitet vetura ford mondeo 1.8td intercoler

EUR

EUR
Publikuar: Pri 23 01:52
Shikime: 1
vetura eshte ne gjendje shum te mir pa korozion dhe me servisime te rregullta me 8 muaj regjistrim
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione