Vetur e sapo importuar

13 000 EUR

Shitet nga: Sef sejfullahu 28 Jan 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Rahovec
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Dodge
Shes veturen e sapo importuar dhe sapo regjistruar(3 dite me pare). Vetura eshte e tipit DODGE, motor i wolsfagen, 2.0 diEl. 148 ps. 5 + 2 ulse. Vetura eshte doganuar para nje kave, e ardhur prej zvicre dhe la vetem 110.000 km.
Sef sejfullahu
049500802
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione