OFERT Polir dhe pastrim me AVULL

50 EUR

Shitet nga: Polir 16 Sht 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ferrari
Modeli
208
-Shkelqim i Vetures me Polir ,Shkelen, rigjeneron dhe mbron ngjyrat nga rrezet e forta pastrim i detajuar dhe dezinfektim me avull
------------POLIR&Pastrim
1.Pastrim i brendshum dhe dezinfektim me avull
+.Polir 1.2.3 3M'
Polir i dritav
*Polir i karaseries
* Polir i plastikes


+37744468204 VIBER
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione