Publikuar: Gush 08 2022 09:22

Makina me qera. Rent car. Makima per dasma. Jepet me qera

Publikuar: Gush 08 09:22
Shikime: 1137
Jepet me qera Ferrari F430 replica (VETEM PER DASMA, OSE VIDEO CLIP DASMASH)

((((S'JEPET ME QERA ME PAK SE 4-ORE))))

S'JEPET PER XHIRO KUNDREJT CDO CMIMI. AS PER MBREMJE MATURE
((((( ne raste te rralla kur personi pranon qe ti japi vetem shoferi jone)))))

E DISPONUESHME - SHQIPERI - KOSOV -MAQEDONI - GREQI

((((((((( CMIMI 100€ Ora))))))))
(((((((((( Benzinen falas)))))))))

PER ORARE TE ZGJATURA CMIMI ULET

(((MAKINES I JEP VET DHENDRI)))

MAKINEN E SJELLIM NE, KUDO QE TE DESHIRONI ME SHOFERIN TONE

SHOFERI MBASI E SJELL, E SHOQERON ATE EDHE GJATE DASMES ((( per merak) AI MUND TE RRI TE NJE NGA MAKINAT TUAJA QE SHKOIN PER TE MARRE NUSEN. OSE TE MAKINA E KAMERAMANEVE

KOHA QE SHENZOHET PER TJU SJELLE MAKINEN NE VENDIN KU NDODHENI S'JU FUTET NE ORAR. POR PAGUHET VETEM NJE SHUME E VOGEL PER KARBURANTIN ( KJO VARET EDHE SA LARG JU NDODHENI NGA TIRANA) Sepse makina ndodhet ne Tirane
Mund ti hidhni nje sy faqes tone ne instagram, per te pare foto dhe video clipe makina.me.qera_tirana
Per me shum detaje kontakt
📞0695840345

Jepet me qera. Ferrari me qera. Makina per nuse. Makina per dasma. Ferrari per dasma. Rent a car. Makina luksoze. Makina per nuse
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione