Shitet ndrrohet. Me ndonje pikap

1 500 EUR

Shitet nga: Fiat 24 Sht 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Bravo
Shes fiat bravo 1.9 jtd pra diesel. Viti 1999 ne gjendje te mire teknike dhe optike rks 6 muaj kerri nuk o hipotek ndrrim me ndonje pikap qe na konvenon per ma shum ne tel 045305350
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione