Shes dhe ndrroj

1 111 EUR

Shitet nga: Behar 24 Sht 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Bravo
Shes fiat bravo benzin ne gjendje shum te mire posedon centrall abs esp klim funkisonalemuzik shum te mire gomat e reja me fellne ne emrin tim personal behet autorizim ose kontrat qka te deshironi per info shtes viber

+38349204931
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione