U shitttttt

1 550 EUR

Shitet nga: Liman 23 Gush 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
Shes fiatin ne gjendje shum te mir dhe ka gjera ekstra si p.sh qelsin e ka ekstra esht 1.2 benzin regjistrimi ska per me shum info 044-100-280 .
Qmimi 1550 i padiskutushem .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione