Publikuar: Qer 06 2023 07:43

Ford TranSit HDTI 2.2

Publikuar: Qer 06 07:43
Shikime: 16
Shitet Vetura Ford Transit ne gjendje shum te mire:

- Regjistrim deri 02/2024 edhe 11 muaj- Regjistrimi I pare ne Kosove

- Rrypi I motorrit me zingjir
- Servisi ( Vaj dhe filtera) para nje muaji
- Vaj I ndrrusit te shpejsive - I ndruar
- Frenat e reja
- Goma te reja - C
- Nxemj e ne karrik
- Xhama me electronic
- Extra system te nxemjes
- 2 Akumllatora
- Kuka ne pjesen e mbrapme
- Tempomat
- Asistenc rrugore per nje Vite ne tere Kosoven


Me Marveshje

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
16
+38344495500

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione