Shitet xhipi Hyundai Galloper

3 500 EUR

Shitet nga: Hasan Metaj 25 Shk 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Burim
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Galloper
Shitet xhipi, i pershtatshem per rruge malore dhe rruge te rrafshta. Vetura eshte ne gjendje te rregullt pa asnje defekt.

Motorri eshte 2.5 kubik.

Regjistrim ka deri ne muajin Prill 2021.

Per me shume info kontaktoni ne: +38344972068
Hasan Metaj
+38344972068
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione