Hyndai Galloper 2.5 Intercoler 1999

0 EUR

Shitet nga: Qendrim 14 Tet 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Deçan
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Galloper
Shitet gjipi hyndai galloper 2.5 dizel intercoler turbo motor mitsubish me klim me 189 mij km me liber servisi i sapo ardhur nga jasht doganen dhe homologimin e paguar me 21.09.2019 ne gjendje shum te mire teknike tel/viber +38344973363 044180477 +38344180477
Qendrim
044973363
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione