jaguar

4 200 EUR

Shitet nga: Agonis 22 Nën 00:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
X-Type
Jaguar x-type
me dogan dhe rexhistrim 1 vit Vetura posedon: ulse me nxemje pulla ne vollon navi te madh senozora goma te dimrit fellene orgjinale llajsne te kromit tempomat ulse lekur 5 shpejtsi
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione