Shitet JAGUAR X-TYPE

5 700 EUR

Shitet nga: Gensi 16 Gush 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
X-Type
Shitet Jaguar X-TYPE, 2.2D, viti 2008.
I ardhur nga zvicrra, regjistrimi i pare ne RKS.
2 PALE goma (vere dhe dimer).
Klimatronik. Karrika me nxemje
Regjistrim deri me 21.01.2020
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione