Shpalljet e kompanisë Publikuar: Tet 01 2023 02:10

Jeep Renegade i importuar nga Zvicra me Dogan

Publikuar: Tet 01 02:10
Shikime: 103
JEEP RENEGADE Trail Hawk
Automatik
2.0 disel
170Ps
Drita xenon-bixenon
Lekur
4x4
Navigacion
Blotuth
Usb-Aux
Goma te veres dhe dimrit
I importuar nga zvicra m, i doganur

049488644
Përshkrimi i linkut

Future Invest

Future Invest
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione