Shitet MAZDA 3 1.6dizel

4 200 EUR

Shitet nga: Altin 23 Gush 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Mazda
Modeli
3

Mazda 3 1.6 disel.
200000km te kaluara
Viti i prodhimit 2005 muaji dhjetor
Hargjimet shum te vogla,serviset e kryera te gjitha me kohe.Posedon dy pare goma te veres dhe te dimrit me bandasha.Xhamat gjitha elektronike.Komanda ne timon,klim,etj
Kerri ka një vite regjistrim
Na kontaktoni edhe ne viber
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione