Mercedes-Benz

1 600 EUR

Shitet nga: Arlind 04 Maj 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
190
Mercedes-Benz 190 diesel viti i prodhimit 1989 , marshi 5 shpejtesi , xhamat e pare elektronik , pasqyre elektronike , goma te reja , shpenzime te vogla dhe eshte veture ekonomike dhe eshte TipTop , regjistrim i skaduar pa denim. Ndrrim nuk bejme
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione