Shitet Mercedesi 190 shum i shtrengum

7 EUR

Shitet nga: Jetmiri 22 Jan 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lipjan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
190
Shitet mercedesi 1.9 fabrikisht dizell ne gjendje shummm te mir i paqt mrena ashtu dhe jasht shumm i rujtun nxemjee tmir gumat e reja hidrolik Podin shumm tmir i kalpt sosht kerkun korizjon se ka asni pik. Hec mir punon mir ngjendje tipp topp rks i skaduar hipotek 00. Denime 00. Perkthimi menihershum nr +383.45.852.397
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione