Publikuar: Jan 31 2016 05:58

Ismaijl Kurtishaj

Publikuar: Jan 31 05:58
Shikime: 2
SHITEN 2 AUTOBUSA SETRA 315HDH, VITI 1993 DHE 315HD VITI 1994. JANË NË GJENDJE SHUMË TË MIRË.
Çmimi sipas marrëveshjes

Tel:. 044/190-261, 049/190-261
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione