Mercedes250 D

1 700 EUR

Shitet nga: Kemajl 15 Nën 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Viti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
250
Mercedesi eshte ne gjendje te mire por regjistrimi I ka kaluar me 31.10.2019 dhe ka qene 230Benzin e une e kam kthyer ne Dizel(ne libreze tani eshte Dizel).
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione