Mercedes E270

0 EUR

Shitet nga: ardian 23 Gush 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Klinë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
270
shes mercedes E270 ne gjendje shum te mir dhe shum irujtun si brenda ashtu edhe jasht vetura posedon goma te reja Regj 1 vit servis te kryer etj Ndrrim nese me konvenon
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione