Mercedes E Clas 320 Avantgard

0 EUR

Shitet nga: Fitim 11 Shk 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
320
Mercedes E Clas Avantgard 320
Shes Mercedesin në gjendje të shkelqyer dhe nuk ka nevoj për asnjë investim,serviset te gjitha te kryera para 1 muaji.Kilometrat 252000 te garantuara,Viti në fund të 2004,
Posedon: Tempomat,Navi,pasqyret elektronike,Timon multifinksional,Shiber,Xenon, Klima AC,xhamat me ngrohje Armatizerat i ngriten dhe i ulen sipas nevojes,Pres bleres serioz.
045339368
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione