Mercedes B class 2.0 CDI 2007

5 600 EUR

Shitet nga: Mercedes 15 Mar 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
B 180
Shes Mercedes B Class 2.0 CDI ne gjendje prefekte, i doganuar ne RKS deri Gusht 2020.
Viti 2007

Manuall
Klimatronic
Fellge 4 goma te reja dimrit
Navi
Tempomat
Karrikat me nxemje
Pulla timon
Gjysëm lekurë
Drita mjegulle
Xhamat me rrym dhe color

Bej ndrrim me veture me te re shtoj pare
Qmimi 5600 euro
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione