Shpalljet e kompanisë Publikuar: Pri 28 2022 05:55

Mercedes B180 CDI i sa po DOGANUAR Vetura e Sapo ardhur Ng

Publikuar: Pri 28 05:55
Shikime: 16
Mercedes B180 CDI i sa po DOGANUAR
Vetura e Sapo ardhur Nga “BELGJIKA ”(SG)
Ju Garantojme per kilometra mund t'i verifikoni edhe te serviset e autorizuar.
Vetura i posedon keto gjera:
Ccm: 2143 Dizel / 120Ps / 88KW,
Viti 09 .08 .2011~~ Modeli 2012.
• Manual .
• Librin e Servisit.
• Pasqyret: Elektronike.
• Gjamat: Elektronik.
• Gjamat: ©olo®™ .
• Drrita: te mjegulles.
• Komandat në timon.
• Comand System Navi .
• Klima : Tronick .
• Ulset : me Buton .
• Senzor Shiu.
• Senzora (P)(M)
• Bordcompiuter.
• Tempomat.
• Sd Card.
• Media /MP3 .
• CD-Player .
• Blutetooth .
• NAVi Media .
• AUX-IN .
• AirBag.
• ESP.
• ABS.
• USB.
Çmimi sipas marrëveshjes.
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38345/ 883 888 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38648/ 883 888 Viber + WhatsApp
Magjistrale - Mitrovicë - Prishtinë
Përshkrimi i linkut

Auto sallon BONISI

Bejm shitjen e veturave te ndryshme te importuara nga belgjika dhe gjermania per me shum mund te shikoni veturat tona dhe te na kontaktoni ne 045 883 888
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Dragodan afer rrethit TE ISMETI Prishtinë Tregoje në hartë

+38345883888

https://autosallonibonisi@outlook.com

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Bejm shitjen e veturave te ndryshme te importuara nga belgjika dhe gjermania per me shum mund te shikoni veturat tona dhe te na kontaktoni ne 045 883 888

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione