Mercedes C Klaas Viti 2010 Pa Dogan Full Ekstra

0 EUR

Shitet nga: TE BULAT 10 Dhj 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Drenas
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
☎️044553190
Shitet Mercedes c klaas viti 2010 ne gjendje shum shum te mir i rujtun si brenda ashtu dhe jasht i posa ardhur nga gjermonija full opsijon
✔️senzor parkingu para mrapa
✔️ulse me nxemje
✔️drita automatike
✔️komanda ne timon
✔️bord kompjuter
✔️navigacion
✔️hollogenka
✔️klimatronik
✔️felge 17 coll
✔️245368 km te garantuara
Vetura esht tip top shum e rujtne full ekstra
Ju mirpresim
TE BULAT
044553190
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione