I SHITUR AUTO "NITI"🇨🇭

5 600 EUR

Shitet nga: Arbon 27 Dhj 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Drenas
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
C 220
⚙MERCEDES C CLAS 200 CDI CLASIK
📞🔔 044532990 049160886
⚙VITI 2005 KM 238XXX RKS 7 MUJ
⚙ POSEDON KLIMATRONC
⚙ ARBAG ESP SRS KARRIGAT ME NXEMJE
⚙ TEMPOMAT TEPER I RUAJTUR
⚙SI JASHT ASHTU DHE BRENDA
⚙VETURA GJENDET NE KOMORA
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione