MERCEDES C 220 CDI BLUEEFFCIENCY

0 EUR

Shitet nga: Naim 27 Maj 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Ngjyra e hirit metalik 4 dyer,5ulse 044-286-150
Fellne 18-qe AMG
Dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system
dritat LED para dhe mbrapa , bordkompjuter , navigacion GPS
abs , esp , airbag , dritaret elektrike,karriket me nxemje,senzora parkingut,Rregulles klime 2 zonale
Ne gjendje perfecte Zero investime Shum i rujtun
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione