Merceses c220

0 EUR

Shitet nga: Xhevahir 10 Shk 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 220
Shes ose nderroj me naj vetur mat vogel. Servisin e kryn , goma te reja, pa as nje gervishje shum i rujtem. Dhe shum i paqte kerri eshte i garantum...
Xhevahir
044107779
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione