Mercedes c 220

7 500 EUR

Shitet nga: Mili 25 Sht 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Gjakovë Shitet Mercedesi C Klas CDI 220 viti 2005 vetura asht ne gjendje te rregullt pa asnje defekt te vogel asht shum e paster e mirembajtur si mbrenda dhe jashte,arsyeja e shitjes kam ba tjeter,asht vetur familjare eshte per veture per marakli nuk asht per tregti,vetura i posedon keto veqori: Mercedes C 220 viti 2005 CDI Edition Automatik-tiptronik 7 G Shpejtesit ne Timon Regjistrim 1 vite te plote Pasqyret palohen me pulle I servisuar gjithmon me rregull Klimatronik Digjitale 2 zonale Karrikat levizese multifunksionale Tempomat bord CPU AUX 4 gomat me fellne te veres 17 coll Posedon 2 qelsa nga fabrika Modeli i fundit Face Lift Elegance Kilometrat me garancion ABS Senzor parkimi para dhe mbrapa Nalt me shiber i hapur Senzora ne pasqyre dhe gjama Senzore te shiut Veturen mund ta kontrolloni ku te doni !
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione