Shpalljet e kompanisë Publikuar: Pri 04 2023 02:19

Mercedes Benz E 350d amg

Publikuar: Pri 04 02:19
Shikime: 17
•Marka: MERCEDES BENZ
•TIPI: 213 E 350d 9G tronic,
•Kw: 190, Ccm: 2987,
•Automatik,
•AMG, Wide, Pano, Hud, Night, Dist, 360, Burmester
•Km: 216946,
•Felga 20 zoll,
Fature + TVSH


➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
📞 +383 (0) 49 88 6667
📞 +383 (0) 44 223 116
📩 [email protected]
💬 www.fb.com/Euro-Bag
📍 Lokacioni: https://goo.gl/maps/JVQXrEcNZofv6WWD9
📬Rr. Magjistralja Prishtinë - Ferizaj km12
➖ ➖ ➖ ➖ ➖➖➖➖
Përshkrimi i linkut

EURO BAG

EURO BAG mirret me shitjen e maqinerive të renda të importuara të gjtha nga shtetet perendimore me fokus të veçantë Zvicren dhe Gjermanin. Maqineritë jane të llojllojshme, qysh prej BAGEREVE, LUGAVE NGARKUESE, KAMIONA,KAMIONETA,RIMORKIO,PIRUNER,VALAK etj etj.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

EURO BAG mirret me shitjen e maqinerive të renda të importuara të gjtha nga shtetet perendimore me fokus të veçantë Zvicren dhe Gjermanin. Maqineritë jane të llojllojshme, qysh prej BAGEREVE, LUGAVE NGARKUESE, KAMIONA,KAMIONETA,RIMORKIO,PIRUNER,VALAK etj etj.
17
+38349886667

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione