MERCEDES BENZ GLK250 BLUETEC 4MATIC AMG LINE

20 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto Sallon Energjia 14 Pri 08:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Modeli
GLK 250
SHITET
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: GLK 250 BLUETEC 4MATIC AMG PACKAGE
Vendi i prodhimit: Gjermani
Viti i prodhimit: 2014
Kilometrat: 192.256 (KOMPLET ME LIBER SERVISI)
*I SAPO DOGANUAR*ME HOMOLOGIM*
Karakteristikat teknike:
Fuqia e motorrit: 150 KW ( 201 KF)
Cilindra / Kapaciteti ccm: 4 / 2143 ccm
Hargjimet mesatare 7.2 l/100km
CO2 emisioni: 159 gr/km
Dyer / Ulëse: 4/5
Ngjyra: Polar White
Marshi: Automatik 7 shpejtësi (7G-Tronic)
Pajisje standarde:
Sistemi I mbylljes se dyerve me central.
Xhamat me mbyllje elektrike.
Pasqyret e jashtme me rregullim elektrik, Klima.
On-bord kompjuter, ABS, DSC.
Pajisje shtesë:
Ngjyra e jashtme bardhe “Polar White”,
Uleset me veshje nga lekura Anthracite me ngjyrë të zezë,
Uleset e para elektrike dhe me memory, uleset e para me nxemje,
20” Fellnet 5 Twin Spoke, monitories per shtypje te gomave,
Active park assist, Dritat para Mercedes Led Intellegent,
Ndrruesi I shpejtesive automatik 7 shpejtësi (7G-Tronic),
Tepiha nga veluri, Llajsnet dekoruese ash tree wood, kulmi panorame,
Klima me rregullim manual, senzor shiu, LED drita mjegulle,
Pasqyret elektrike me nxemje, Tempomat me sistem frenimit
Ndihmes parking (Perfshine senzora para dhe mrapa),
Xhama te zeza prapa nga prodhuesi, ambient lighting,
Sistemi I zerimit me 20 speakers, Bluetooth, USB, AUX, Voice call.
Timoni me multifunksione, timon sportiv AMG I lekures me F1,
Pasqyret e jashtme dhe ajo e brendshme veterresues me mundesi palimi
Pushimore per dore para dhe pas. AMG Line Paketa.
Na vizitoni tek Auto ENERGJIA
Orari i punës dhe telefonatës : 08:00 - 17:00
Tel: 048 170 100
Lokacioni: Bërnicë e epërme - Bardhosh
Instagram: autosallonenergjia
Facebook: Energjia
Auto Sallon Energjia
Auto Energjia është kompani e cila bën shitjen dhe servisimin profesional të automjeteve të markave të njohura botërore si Mercedes-Benz, BMW dhe Volkswagen. Ne ju falenderojmë për besimin dhe bashkëpunimin tuaj për 20 vite!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë

Auto Sallon Energjia
+38348170100
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione