Publikuar: Pri 06 2018 08:32

Shitet ose Nderrohet kombi Vito

Publikuar: Pri 06 08:32
Shikime: 32
Shitet kombi Vito ne gjendje te rregullt .Ka nje vite regjistrim .Nderrohet me kombi Lt , Sprinter dhe iveco me sanak (kufer) me ramp (bin). Shitet per arsye se na nevojitet me i madh
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione