Publikuar: Gush 08 2022 04:28

Mercedes Sprinter 210CDI Dupel Kabin i posa ardhur viti 2010

Publikuar: Gush 08 04:28
Shikime: 895
Mercedes Sprinter 210CDI 70kw-95ps viti i prodhimit 11.03.2010 gjatsia standard dupel kabin i posa ardhur ne kosov me dogan me faktur TVSH per eksport jasht kosoves shitet pa dogan abs esp 2 qelsa 331507Km te garantuara me liber te servisit xhamat dhe pasqyret elektrike 6+R shpejtsi 4 goma te mira me Klime kuke mbrapa 5 Ulse kombi osht ne gjendje shume te mire si jasht dhe mbrenda.Gjindemi ne Mazgit,Prishtine.Auto sallon ALBINI.Na kontaktoni:049524545 ose 044639060.(vito,sprinter,crafter,caddy,lt,t4,t5,t6,minibus,udhtar,setra,furgon,i mbyllt,multivan,atego,actros,dupel kabin).
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione