Publikuar: Gush 08 2022 04:28

Mercedes Sprinter 211CDI Model i Ri Standard viti 2018

Publikuar: Gush 08 04:28
Shikime: 664
Mercedes Sprinter 211CDI viti i prodhimit 27.11.2018 model 2019 gjatsia Standard i posa ardhur ne kosov me dogan me faktur TVSH per eksport jasht kosoves shitet pa dogan abs esp 2 qelsa komanda ne timon start-stop key-less kamera mbrapa 154593Km te garantuara me liber te servisit xhamat dhe pasqyret elektrike 6+R shpejtsi BlueTec 4 goma thuajse te reja 2 Ulse kombi osht ne gjendje shume te mire si jasht dhe mbrenda.Gjindemi ne Mazgit,Prishtine.Auto sallon ALBINI.Na kontaktoni:049524545 ose 044639060.(vito,sprinter,crafter,caddy,lt,t4,t5,t6,minibus,udhtar,setra,furgon,i mbyllt,multivan,atego,actros,dupel kabin).
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione