Publikuar: Gush 08 2022 04:24

Mercedes Sprinter 313CDI Maksi i posa ardhur viti 2013

Publikuar: Gush 08 04:24
Shikime: 1288
Mercedes Sprinter 313CDI 95kw-129ps viti i prodhimit 28.01.2013 gjatsia Maksi i posa ardhur ne kosov me dogan me faktur TVSH per eksport jasht kosoves shitet pa dogan abs esp 2 qelsa 218268Km te garantuara me liber te servisit xhamat dhe pasqyret elektrike 6+R ngjyra e hirit metalike shpejtsi 4 goma te mira 1144kg pesha bartse kombi osht ne gjendje shume te mire si jasht dhe mbrenda.Gjindemi ne Mazgit,Prishtine.Auto sallon ALBINI.Na kontaktoni:049524545 ose 044639060.(vito,sprinter,crafter,caddy,lt,t4,t5,t6,minibus,udhtar,setra,furgon,i mbyllt,multivan,atego,actros,,dupel kabin).
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione