Publikuar: Gush 16 2022 01:30

Mercedes Sprinter 316CDI Sanak me Hibebin me Klime viti 2013

Publikuar: Gush 16 01:30
Shikime: 553
Mercedes Sprinter 316CDI 120kw-163ps viti i prodhimit 22.08.2013 gjatsia Maksi sanak me hibebin i posa ardhur ne kosov me dogan me faktur TVSH per eksport jasht kosoves shitet pa dogan abs esp 2 qelsa BlueEfficiency Klime Eco(start-stop) 312420Km te garantuara me liber te servisit xhamat dhe pasqyret elektrike 6+R shpejfsi 4 goma te mira 3 Ulse sanaku krejt Alumin kombi osht ne gjendje shume te mire si jasht dhe mbrenda.Gjindemi ne Mazgit,Prishtine.Auto sallon ALBINI.Na kontaktoni:049524545 ose 049355663.(vito,sprinter,crafter,caddy,lt,t4,t5,t6,minibus,udhtar,setra,furgon,i mbyllt,multivan,atego,actros,dupel kabin).
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione