Publikuar: Gush 17 2022 09:28

Mercedes Sprinter FRIGO 313CDI Sanak i posa ardhur viti 2011

Publikuar: Gush 17 09:28
Shikime: 1382
Mercedes Sprinter 313CDI 95kw—129ps viti i prodhimit 14.01.2011 gjatsia Standard Sanak me FRIGO Carrier 283149Km te garantuara me liber i posa ardhur ne kosov me dogan me faktur TVSH per eksport jasht kosoves shitet pa dogan abs esp 2 qelsa 3 ulse tempomat xhamat dhe pasqyret elektrike dyer mbrapa 6+R shpejtsi 4 goma te mira kombi osht ne gjendje shume te mire si jasht dhe mbrenda.Gjindemi ne Mazgit,Prishtine.Auto sallon ALBINI.Na kontaktoni:049524545 ose 049355663.(vito,sprinter,crafter,caddy,lt,t4,t5,t6,minibus,udhtar,setra,furgon,i mbyllt,multivan,atego,actros,friz,frigo,minus).
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione