FLM MerrJep esht shitur Mercedes S300 D SLLON -96

0 EUR

Shitet nga: LuLi 27 Sht 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
S 300
Shitet vetura familjare mercedes Bens S-300 SLLON.
Viti i prodhimit 1996
I qlajmruar pa denim
Xhamat e Blinduar
Ulset Lekur,Ulset me ngrohje,Ulset elektronik,timonin me levizje elektronik,Klimatronik,4 Xhamat me rrym,Fellne,Gomat e mira M+S,Tempomat,Senzora Perkingut para dhe mbrapa,Xhamat Kollor,Shiber lart elektronik,me pak fjal full opsione.

Bejm ndrrim me vetur tjeter,tel 044661834
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione