Publikuar: Maj 24 2023 11:46

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

EUR

Publikuar: Maj 24 11:46
Shikime: 13
Mercedes Benz S class Long S350 CDI 4matic viti 2015 nga Zvicra me te gjitha serviset e kryera ne Mercedes.
Goma dhe fellnet te reja 20she te vitit 2023.
ME sigurim full Kasko ne te gjitha rajonet.

-ULSET ME NGROHJE+FTOHJE PARA/MBRAPA
-KAMERA PARKIMI PARA DHE MBRAPA PLUS ANASH
180 apo 360 SHKALL
-DVD VIDEO
-DRITAT BIXENON&LED INTELEGJENTE
-BAGAZHI HAPJA NGA MBRENDA
-AUTO HOLD
-START-STOP
-PILOT AUTOMATIK CRUISE CONTROL TEMPOMAT
-TIMONI ME NGRITJE-ULJE
-SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR VAKUM
-4 XHAMAT ELEKTRIK PLUS ME PERDE
-PASQYRA ELEKTRIKE
-BLUETOOTH
-SD CARD
-AUX
-NAVIGATOR
-KONDICIONER
-KLIMATRONIK PARA DHE MBRAPA
-SENSOR SHIU DHE DRITASH
-MAKINA ESHTE E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE.

BEJE NDERRIME ME BANESE NE PRISHTINE.


Viber 0038349123570


…,, S class Mercedes

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
13
0038349123570

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione