Publikuar: Korr 04 2022 05:09

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

EUR

Publikuar: Korr 04 05:09
Shikime: 3153
Shitet :

Mercedes Benz S class Long S350 CDI 4matic viti 2014 nga Zvicra me te gjitha serviset e kryera ne Mercedes, ka 258HP dhe eshte 4x4 .
Goma dhe fellnet te reja 20she te vitit 2022.
Regjistrimi dhe sigurim deri ne Prill 2023.
ME sigurim full Kasko ne te gjitha rajonet.

-PREMIUM PAKET
-MOTOR 3.0 NAFT
-SEDILJE ME NGROHJE+FTOHJE PARA/MBRAPA
-SEDILJE ME MEMORJE
-KAMERA PARKIMI PARA DHE MBRAPA PLUS ANASH
180 apo 360 SHKALLE
-SENSOR PARKIMI
-DVD VIDEO
-NDEZJE ME GISHT
-NGJYRA E ZEZE
-SUPER E PASTER 100%
-FENERET BIXENON&LED INTELEGJENTE
-HAPJE MBYLLJE ME DIRIGJUES
-KAMBIO AUTOMATIKE
-BAGAZHI HAPJA NGA MBRENDA
-AUTO HOLD
-START-STOP
-PILOT AUTOMATIK CRUISE CONTROL TEMPOMAT
-TIMONI ME NGRITJE-ULJE
-SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR VAKUM
-4 XHAMAT ELEKTRIK PLUS PERDE
-PASQYRA ELEKTRIKE
-AIRBAG
-SRS
-ESP
-KOMANDA NE TIMON
-BLUETOOTH
-SD CARD
-AUX
-NAVIGATOR
-KONDICIONER
-KLIMATRONIK PARA DHE MBRAPA
-KOMPJUTER BORDI
-SENSOR SHIU DHE DRITASH
-MAKINA ESHTE E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE

Viber 049123570


.........
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione