Publikuar: Qer 28 2022 07:48

Mercedes s400 CDI Automatik Rks

EUR

Publikuar: Qer 28 07:48
Shikime: 2226
s400 cdi viti 2004 long verzion prejardhja zvicer

vetura posedon librin dhe historikun qe nga data prodhimit.
2 qelsa, 2 par guma dhe fellne vere dimer
opcionet full opcion

long verzion 4.0 v8 bi turbo 260 ps
start engine opcioni mi dhez pa qels
amortizim te veqant abc sport me voj jo me ajr
distronic
karrika para mbrapa me levizje dhe me nxemje
karrika para me ventilim ftofse
karrika multi funksionale dinamike ( me levizje automatike nkthesa gjate vozitjes
masazh
volloni me nxemje
klime 4 zonale
perde
shiber
gjama dopio
cd dvd tv trak aux
dyer me vakum
vebasto
gepeki me buton
e shum te tjera
+383 48 340 870
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione