Shpalljet e kompanisë Publikuar: Korr 06 2022 10:23

Mini Coper Countryman ALL4 2.0 DIESEL AUTOMATIK 🇨🇭🇨🇭

EUR

Publikuar: Korr 06 10:23
Shikime: 2981
SHITET MINI COPER COUNTRYMAN ALL4 SD I ARDHUR NGA ZVICRRA NE GJENDJE PERFEKTE DHE ME LIBRA SERVISI.
KILOMETRA TE GARANTUARA 100%
S-MODEL (MODEL I VEQANT)
VITI:2012
DIESEL 2.0 143HP
ALL4 ( 4X4 )
AUTOMATIK/TIPTRONIK
SHPEJTESI NE TIMON
XENON BIXENON
AUX
USB. . .

VETURA POSEDON 2 PAR FELLNE ORIGJINALE ME GJITH GOMA ( DIMER DHE VERE THUAJSE TE REJA )

049 848 279


Audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C
Përshkrimi i linkut

Prishtinë Kolovic e re Rruga Bedri Sokoli Tregoje në hartë

045655020

Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2981
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

049848279

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione