Nissan Almara dizell 2002 ndrrim me pikap

1 900 EUR

2 200 EUR

Shitet nga: Labinot 18 Jan 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Almera
Shitet ose Ndrrohet
Nisan Almera Dizel Viti 2002
Rks i Skadum Dokumenta Te Rregullt
Perkthimi Menihershum
Posedon Klim Ac Gjama Me Rrym
Ngjendie Te Mir Matorri Dhe Gjdo Aspket E Ruitne Siq shifet
Nr +38345435667
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione