Shes nissan

2 350 EUR

Shitet nga: Arxhend 02 Mar 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Almera
Vetura posedon xhama elektronik ,abs,klim,airbag
Vetura osht ne gjendje shum te mir mekanike dhe karaserie perkthim meniher gjdo gje ngjedje tmir kerr familjar me shpenzime tvogla ekonomik!
Arxhend
049810333
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione