Shitet nisan almera. Ne gjendje shum te mire

1 100 EUR

Shitet nga: Adriatik muraci 08 Korr 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kaftë
Komuna
Viti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Almera
Shitet per arsyeje emigrimi ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.
Adriatik muraci
0696115433
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione