Vetur

0 EUR

Shitet nga: gjafa 04 Shk 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Bluebird
Kjo vetur shitet per asyje se me duhet te eci jasht shtetit eshte ne gjendje te rregullt nga motorri po ka shofer shaiben te krisur dhe ka lluft ne timon pak eshte 2.0 disel punon shum mir numri kontaktus eshte 049525422
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione