NDRROJ DizeL RKS i Qlajmrum Nissan Bluebird -87

0 EUR

Shitet nga: Muharrem Viber 02 Tet 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Bluebird
Shes ndroj motori ne gjendje shum te mir dhe ne karaseri i rujtun mrena shum i paq shpenzimet minimale 5 litra 100 km ju falimiminderit per mirekuptim
Muharrem Viber
049324468
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione