Publikuar: Korr 31 2022 01:02

NISSAN JUKE 92.000km RKS 2011

EUR

Publikuar: Korr 31 01:02
Shikime: 2245
SHES VETUREN NISSAN JUKE VITI I PRODHIMIT 2011 GJENDJE PERFEKTE TE KALUARA 92.000 TE GARANTUARA ME LIBER SERVISI . PREJARDHJEN NGA GJERMANIA! 5 DYER
I RUAJTUR SHUME SI BRENDA DHE JASHT
1.6 BENZIN HARGJIME MINIMALE 7L NE LOKAL - 5.5L JASHT ZONES QYTETIT..
OPSIONET PER VOZITJE : ECO SYTEM , NORMAL , SPORT!
POSEDON 2 QELSA NAVIGACION KLIMATRONIC KAMERA MBRAPA TEMPOMAT 4X XHAMAT ELEKTRONIK
8X GOMA TE REJA DIMER VERE
TE GJITHA SERVISET E KRYERA!
NUMRI KONTAKTUES 045 695 678 SABRI
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione